Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Performancë pozitive në trajtimin e lëndëve të korrupsionit
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Performancë pozitive në trajtimin e lëndëve të korrupsionit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Performancë pozitive në trajtimin e lëndëve të korrupsionit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 29 shikime
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ndonëse fluksi i lëndëve të reja të korrupsionit vazhdon të mbetet i lartë, performanca e prokurorive dhe gjykatave për vitin e kaluar në trajtimin e këtyre lëndëve është pozitive , kurse keqpërdorimi i pozitës zyrtare apo i autoritetit zyrtar mbetet lloji më i përhapur i korrupsionit për 2017.

Kategoritë


0 komente