Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Përfundon ekspozita e Eliza Hoxhës në Beograd, riprinton tri fotografi të ndaluara në kufi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Përfundon ekspozita e Eliza Hoxhës në Beograd, riprinton tri fotografi të ndaluara në kufi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Përfundon ekspozita e Eliza Hoxhës në Beograd, riprinton tri fotografi të ndaluara në kufi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 220 shikime
 • 220 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përfundon ekspozita e Eliza Hoxhës në Beograd, riprinton tri fotografi të ndaluara në kufi

Kategoritë0 komente