Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Përgjimet për Fjade – Dalladaku: Pse po implikohet Kadri Veseli, po vjen situate mu ballafaqu ai?
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Përgjimet për Fjade – Dalladaku: Pse po implikohet Kadri Veseli, po vjen situate mu ballafaqu ai?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 12:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Përgjimet për Fjade – Dalladaku: Pse po implikohet Kadri Veseli, po vjen situate mu ballafaqu ai?

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 8,021 shikime
 • 8,021 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gazeta Insajderi ka siguruar përgjimet lidhur me skandalin e fajdeve në të cilin janë të përfshirë të dyshuarit Rrahim Hashimi, Ekrem Lika, Kadri Rexhepi dhe viktima në këtë rast biznesmeni Faton Dalladaku

Kategoritë


0 komente