Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Përgjimet për Fajde: Dalladaku -Likës: Rrahim Hashimi e ka fut 100 mijë euro borxh Kadri Rexhepin
Përgjimet për Fajde: Dalladaku -Likës: Rrahim Hashimi e ka fut 100 mijë euro borxh Kadri Rexhepin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Përgjimet për Fajde: Dalladaku -Likës: Rrahim Hashimi e ka fut 100 mijë euro borxh Kadri Rexhepin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 5,095 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Faton Dalladaku në një takim të 12 majit të viti 2012, i tregon Ekrem Likës, se Rrahim Hashimi e kishte futur në borxh Kadri Rexhepin në një shumë prej 100 mijë eurosh. Sipas bisedës mes tyre të njëjtën storie ia kishte rrëfyer edhe Rexhepi, veç se shuma ndryshonte. “Mu më tha 60 mijë”, thotë Lika në këtë përgjim

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500