Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Përgjimet për Fajde:Dalladaku Rexhepit:T’i mi ke marrë paret, prej teje i du
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Përgjimet për Fajde:Dalladaku Rexhepit:T’i mi ke marrë paret, prej teje i du

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Përgjimet për Fajde:Dalladaku Rexhepit:T’i mi ke marrë paret, prej teje i du

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 4,837 shikime
 • 4,837 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mbishkrimi:Në pjesën e pestë të përgjimeve të grupit të dyshuarve për fajde, bizenesmeni Faton Dalladaku kërkon t’i kthehen paratë që ua kishte dhënë Kadri Rexhepit dhe Rrahim Hashimit për blerjen e spitalit privat