Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Përplasje e ashpër për mishin e prishur
Përplasje e ashpër për mishin e prishur

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Përplasje e ashpër për mishin e prishur

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 43 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Për dy orë rresht pati akuza dhe përplasje verbale për cilësinë e mishit ndërmjet operatorëve ekonomikë dhe deputetëve në debatin lidhur me çështjen e importimit dhe përpunimit të mishit në Komisionin parlamentar për të Drejtat e Njeriut dhe Barazi Gjinore.

Kategoritë


0 komente


0/500