Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Përurohet objekti i Kuzhinës Qendrore në ‘Ulpianë’
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Përurohet objekti i Kuzhinës Qendrore në ‘Ulpianë’

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Përurohet objekti i Kuzhinës Qendrore në ‘Ulpianë’

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 27 shikime
 • 27 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Punëtorët e Kuzhinës Qendrore do të punojnë në kushte më të mira pasi që sot kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka përuruar renovimin e objektin e kuzhinës që ndodhet në lagjen ‘Ulpiana’.

Kategoritë


0 komente