Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Pesëmbëdhjetë fakte të mahnitshme që duhet t’i dini për Kylie Jenner
Pesëmbëdhjetë fakte të mahnitshme që duhet t’i dini për Kylie Jenner

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pesëmbëdhjetë fakte të mahnitshme që duhet t’i dini për Kylie Jenner

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 6 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Është pjesëtare e familjes më të famshme në Amerikë

Cilësohet si një prej femrave më të bukura dhe influencuese të botës 

Këto janë faktet që mbase nuk i keni ditur për miliarderen më të re në botë


  0 komente


  0/500