Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Peterle i shqetësuar me numrin e madh të të vdekurve në listat zgjedhore
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Peterle i shqetësuar me numrin e madh të të vdekurve në listat zgjedhore

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Peterle i shqetësuar me numrin e madh të të vdekurve në listat zgjedhore

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 16 shikime
 • 16 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zgjedhjet komunale dhe për kryetar të komune janë zgjedhjet e dyta lokale që mbahen në të gjitha komunat e Kosovës që nga Marrëveshja e 19 prillit 2013 midis Prishtinës dhe Beogradit, e lehtësuar nga Bashkimi Evropian.

Kategoritë


0 komente