Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Peterle i shqetësuar me numrin e madh të votave të pavlefshme
Peterle i shqetësuar me numrin e madh të votave të pavlefshme

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Peterle i shqetësuar me numrin e madh të votave të pavlefshme

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nuk do të dëshironte të ftohej në një afat të shkurtër për të vëzhguar zgjedhje të reja në Kosovë, ndonëse thotë se nuk i takon atij që të spekulojë se çfarë është mirë e çfarë jo sa i përket kësaj çështjeje.

Kategoritë


0 komente


0/500