Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Plisi - Filmi vizatimor nga Gjon Marku
Plisi - Filmi vizatimor nga Gjon Marku

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 08:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Plisi - Filmi vizatimor nga Gjon Marku

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 31,321 shikime
 • 0 shikues
 • 4
 • 4
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Regjisor & Skenarist: Gjon Marku Muzika: Agron Shala Aktorë të zërit: Luan Jaha, And Halimi, Art Halimi Pikturat e prapavijës: Murat Ahmeti Annimacioni: Gjon Marku, Noe Diaz Filmi i cili titullohet 'Plisi' shtjellon historinë e një plaku shqiptar që jeton në New York dhe i cili nuk e heqë asnjëherë plisin nga koka. Pasi që zgjohet nga një ëndërr e keqe ku ai shndërrohet në një krijesë të çuditshme pasi era i heq plisin nga koka, ai vendos t'i tregoj nipave të tij për rëndësinë e plisit që ai mban.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

3 komente


0/500