Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Plumbat në aheng familjar i morën jetën 14 vjeçarit në Mushtisht
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Plumbat në aheng familjar i morën jetën 14 vjeçarit në Mushtisht

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Plumbat në aheng familjar i morën jetën 14 vjeçarit në Mushtisht

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 4,017 shikime
 • 4,017 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Plumbat në aheng familjar i morën jetën 14 vjeçarit në Mushtisht

Kategoritë


0 komente