Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Deputetët i ankohen ministrit se në Polici ka keqpërdorime në emër të komuniteteve pakicë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Deputetët i ankohen ministrit se në Polici ka keqpërdorime në emër të komuniteteve pakicë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Deputetët i ankohen ministrit se në Polici ka keqpërdorime në emër të komuniteteve pakicë

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 43 shikime
 • 43 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputetët i ankohen ministrit se në Polici ka keqpërdorime në emër të komuniteteve pakicë

Kategoritë0 komente