Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
​Promovohen librat për Nënën Terezë dhe Skënderbeun në pullat postare
​Promovohen librat për Nënën Terezë dhe Skënderbeun në pullat postare

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Promovohen librat për Nënën Terezë dhe Skënderbeun në pullat postare

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 44 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Në Bibliotekën Kombëtare të Kosovës sot u promovuan librat “Gjergj Kastrioti-Skënderbeu në pullat shqiptare 1913-2017” dhe “Nënë Tereza në pullat shqiptare”, të filatelistit Hysen Dizdari.

Kategoritë


0 komente


0/500