Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Posta në prag të falimentimit, Qeveria s’do ta paguajë borxhin e saj 60 milionësh
Posta në prag të falimentimit, Qeveria s’do ta paguajë borxhin e saj 60 milionësh

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Posta në prag të falimentimit, Qeveria s’do ta paguajë borxhin e saj 60 milionësh

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 146 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Posta në prag të falimentimit, Qeveria s’do ta paguajë borxhin e saj 60 milionësh

Kategoritë


0 komente


0/500