Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Potra: Agim Veliu ka bërë investime vetë aty ku ka pasur elektorat
Potra: Agim Veliu ka bërë investime vetë aty ku ka pasur elektorat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Potra: Agim Veliu ka bërë investime vetë aty ku ka pasur elektorat

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 219 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Potra: Agim Veliu ka bërë investime vetë aty ku ka pasur elektorat

Kategoritë


0 komente


0/500