Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

PRESIDENTI I KOMISIONIT EVROPIAN SILLET SI I DEHUR
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
PRESIDENTI I KOMISIONIT EVROPIAN SILLET SI I DEHUR

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

PRESIDENTI I KOMISIONIT EVROPIAN SILLET SI I DEHUR

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 125 shikime
 • 125 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

PRESIDENTI I KOMISIONIT EVROPIAN SILLET SI I DEHUR , SHIKOJENI SI TALLET ME LIDERËT EVROPIANË

Kategoritë0 komente