Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Presidenti Thaçi: Nëse nuk më mundësohet raportimi do të mbajë konferencë për media
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Presidenti Thaçi: Nëse nuk më mundësohet raportimi do të mbajë konferencë për media

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Presidenti Thaçi: Nëse nuk më mundësohet raportimi do të mbajë konferencë për media

 • E publikuar: Para 3 javëve
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Presidenti Thaqi: Askush nuk është pronar i Kuvendit, nëse nuk më mundësohet raportimi do të mbajë konferencë për media

Kategoritë


0 komente