Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Presin përfundimin e punimeve sipas planit të paraparë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Presin përfundimin e punimeve sipas planit të paraparë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Presin përfundimin e punimeve sipas planit të paraparë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 31 shikime
 • 31 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, inspektuan sot punimet në ndërtimin e urës Kaçanik - Hani i Elezit, pjesë e autostradës “Arbën Xhaferi”.

Kategoritë


0 komente