Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
PRESSING, Hekuran Murati, Fisnik Halimi, Berat Buzhala - 01.08.2019
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
PRESSING, Hekuran Murati, Fisnik Halimi, Berat Buzhala - 01.08.2019

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:14:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

PRESSING, Hekuran Murati, Fisnik Halimi, Berat Buzhala - 01.08.2019

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 1,501 shikime
 • 1,501 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  1 koment