Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Pressing

158 episode | 3,200,612 shikime

Emisioni “Pressing” me Leonard Kerqukin aktualisht është një ndër emisionet më të shikuara dhe më me ndikim në tregun medial të Kosovës. 

Emisioni trajton ngjarjet kryesore të ditës, protagonistët kryesorë dhe aty bëhen analizat më kredibile politike, ekonomike dhe sociale.

Shfaq më shumë

Autor: Leonard Kerquki

Alternate Text
Të gjitha videot
  • Të gjitha videot
  • Pressing
  • Për shfaqjen
  • Njoftime mbi shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat