Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Prezentimi i Robotëve nga klasa e LEGO Mindstorm (Mars 2018)
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prezentimi i Robotëve nga klasa e LEGO Mindstorm (Mars 2018)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prezentimi i Robotëve nga klasa e LEGO Mindstorm (Mars 2018)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 50 shikime
 • 50 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

A dëshironi të shihni edhe ju disa prej robotëve që krijuesit e rinjë kanë ndërtu në BONEVET? Përkundër moshës së re, nën mentorimin e mrekullueshëm të Valentina Rogova dhe Dorontina Hysenaj, talentët e rinj do të ju habisin me idetë e tyre brilliante.

Kategoritë


0 komente