Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Prezentimi nga klasa Minecraft & Kompjuteri (Mars 2018)
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prezentimi nga klasa Minecraft & Kompjuteri (Mars 2018)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prezentimi nga klasa Minecraft & Kompjuteri (Mars 2018)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 83 shikime
 • 83 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

A dëshironi të shihni edhe ju disa prej ndërtimeve që krijuesit e rinjë kanë realizu në klasë Minecraft & Kompjuteri në BONEVET? Përkundër moshës së re, së bashku me mentoren Kaltrina dhe asistenten Yllka fëmijët kanë arrit me mësu për anatomin e kompjuterit dhe rëndësinë e funksionin e çdo pjese si dhe kanë arrit që të shfaqin aftësit kreative të tyre duke ndërtuar në botën virtuale Minecraft.

Kategoritë


0 komente