Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Prishën festën në Gjilan, arrestohen
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prishën festën në Gjilan, arrestohen

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prishën festën në Gjilan, arrestohen

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 861 shikime
 • 861 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjatë festimit të Vitit të Ri në Gjilan, disa të rinj ishin përkujdesur që të bënin 'spektakle' me vetura, duke rrezikuar edhe jetët e qytetarëve që kishin dalë bashkë me fëmijë për të festuar. Kjo bëri që policia t'i ndalojë ata, dhe t'i arrestojë.

Kategoritë


0 komente