Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Prishën festën në Gjilan, arrestohen
Prishën festën në Gjilan, arrestohen

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prishën festën në Gjilan, arrestohen

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 898 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjatë festimit të Vitit të Ri në Gjilan, disa të rinj ishin përkujdesur që të bënin 'spektakle' me vetura, duke rrezikuar edhe jetët e qytetarëve që kishin dalë bashkë me fëmijë për të festuar. Kjo bëri që policia t'i ndalojë ata, dhe t'i arrestojë.

Kategoritë


0 komente


0/500