Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Prishet në QKUK aparati i rezonancës magnetike, rreth 2500 pacientë mbesin në listë të pritjes
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prishet në QKUK aparati i rezonancës magnetike, rreth 2500 pacientë mbesin në listë të pritjes

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prishet në QKUK aparati i rezonancës magnetike, rreth 2500 pacientë mbesin në listë të pritjes

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 59 shikime
 • 59 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Prishet në QKUK aparati i rezonancës magnetike, rreth 2500 pacientë mbesin në listë të pritjes

Kategoritë


0 komente