Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
“Prishtina Parking” nuk funksionalizohet as 2 vjet pas themelimit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Prishtina Parking” nuk funksionalizohet as 2 vjet pas themelimit

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Prishtina Parking” nuk funksionalizohet as 2 vjet pas themelimit

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 82 shikime
 • 82 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Prishtina Parking” nuk funksionalizohet as 2 vjet pas themelimit

Kategoritë0 komente