Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Prishtina zotohet për mbjelljen e 38 mijë drunjve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prishtina zotohet për mbjelljen e 38 mijë drunjve

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prishtina zotohet për mbjelljen e 38 mijë drunjve

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 122 shikime
 • 122 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Prishtina zotohet për mbjelljen e 38 mijë drunjve

Kategoritë0 komente