Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Prishtinasi vendos që ordinancën e tij ta shndërrojë në vendstrehim për fëmijët dhe adoleshentët
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prishtinasi vendos që ordinancën e tij ta shndërrojë në vendstrehim për fëmijët dhe adoleshentët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prishtinasi vendos që ordinancën e tij ta shndërrojë në vendstrehim për fëmijët dhe adoleshentët

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,058 shikime
 • 1,058 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente