Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
E tmerrshme: Një burrë e shan dhe e rrëmben një vajzë te konfiktet në Prishtinë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
E tmerrshme: Një burrë e shan dhe e rrëmben një vajzë te konfiktet në Prishtinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

E tmerrshme: Një burrë e shan dhe e rrëmben një vajzë te konfiktet në Prishtinë

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 7,056 shikime
 • 7,056 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente