Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Pritshmëritë e ekipit olimpik janë arritur në PyeongChang2018
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pritshmëritë e ekipit olimpik janë arritur në PyeongChang2018

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pritshmëritë e ekipit olimpik janë arritur në PyeongChang2018

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ekipi Olimpik i Kosovës që përfaqësuan vendin tonë në Lojërat Olimpike Dimërore në PyeongChang 2018, e kanë vlerësuar të suksesshëm dhe historike pjesëmarrjen e Kosovës në Olimpiadën e Kores së Jugut.

Kategoritë


0 komente