Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Procesi i Berlinit dëshmon njohjen e plotë të sovranitetit të Kosovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Procesi i Berlinit dëshmon njohjen e plotë të sovranitetit të Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Procesi i Berlinit dëshmon njohjen e plotë të sovranitetit të Kosovës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 10 shikime
 • 10 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Për Kosovën, tregu ekonomik evropian mbetet synimi kryesor, ndërsa Procesi i Berlinit në të cilin Kosova është trajtuar njëjtë me vendet e tjera, ka dëshmuar njohjen e plotë të sovranitetit të Kosovës.

Kategoritë


0 komente