Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Profesori Salem Lepaja tregon si ishte Albin Kurti si student
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Profesori Salem Lepaja tregon si ishte Albin Kurti si student

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Profesori Salem Lepaja tregon si ishte Albin Kurti si student

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Profesori Lepaja tregon si ishte Kurti si student: Koncentrohej shumë gjatë ligjëratave, kam menduar se do të bëhej shkencëtar

Kategoritë


0 komente