Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Profili i komunës së Prizrenit
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Profili i komunës së Prizrenit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Profili i komunës së Prizrenit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 3,909 shikime
 • 3,909 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Komuna e Prizrenit është njësi administrative në pjesën jugore të Kosovës, me një sipërfaqe prej 640 km2 gjendet në jugperëndim të Kosovës dhe me 72 fshatra. Në 17 vitet e fundit, në këtë qytet kanë dominuar LDK-ja fillimisht dhe së fundmi PDK. Si në shumicën e komunave, në zgjedhjet e para lokale, partia e Ibrahim Rugovës fitoi Prizrenin, me mbi 65% të votave.

Kategoritë


0 komente