Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Programimi Java - Shqip

10 video | 597 shikime

Java është ndër gjuhët programuese më të popullarizuara në botë. Ajo është e bazuar në objekte dhe ofron mundësinë e "Shkruaj njëherë dhe ekzekuto kudo". Në këtë kurs do të mësojmë se si të zhvillojmë Aplikacione nga më të ndryshmet si dhe në fund do të zhvillojmë aplikacione me GUI (JavaFX dhe MySQL) të cilat janë shumë të kërkuara në tregun tonë.

Alternate Text