Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Projekti 10 milionë Euro i artistëve për Teatrin Shqiptar!
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Projekti 10 milionë Euro i artistëve për Teatrin Shqiptar!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Projekti 10 milionë Euro i artistëve për Teatrin Shqiptar!

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 205 shikime
 • 205 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Projekti 10 milionë Euro i artistëve për Teatrin Shqiptar

Kategoritë


0 komente