Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Projektligji për paga lë të pakënaqur shumë sindikata, paralajmërohen greva
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Projektligji për paga lë të pakënaqur shumë sindikata, paralajmërohen greva

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Projektligji për paga lë të pakënaqur shumë sindikata, paralajmërohen greva

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 258 shikime
 • 258 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Projektligji për paga lë të pakënaqur shumë sindikata, paralajmërohen greva

Kategoritë


0 komente