Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Protestë kundër ndërtimit të hidrocentralit në Shtërpcë, Policia detyrohet të përdorë sprej
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Protestë kundër ndërtimit të hidrocentralit në Shtërpcë, Policia detyrohet të përdorë sprej

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Protestë kundër ndërtimit të hidrocentralit në Shtërpcë, Policia detyrohet të përdorë sprej

 • E publikuar: Para 3 javëve
 • 771 shikime
 • 771 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente