Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Çfarë premton Shpend Ahmeti si kryetar i PSD-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Çfarë premton Shpend Ahmeti si kryetar i PSD-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Çfarë premton Shpend Ahmeti si kryetar i PSD-së

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,042 shikime
 • 1,042 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Çfarë premton Shpend Ahmeti si kryetar i PSD-së

Kategoritë


0 komente