Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Pse Albin Kurti mendon se Thaçin nuk mund ta ofendojë?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pse Albin Kurti mendon se Thaçin nuk mund ta ofendojë?

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pse Albin Kurti mendon se Thaçin nuk mund ta ofendojë?

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 19 shikime
 • 19 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pse Albin Kurti mendon se Thaçin nuk mund ta ofendojë?

Kategoritë0 komente