Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Pse Trump nuk vë një maskë fytyre në publik ? 
Pse Trump nuk vë një maskë fytyre në publik ? 

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pse Trump nuk vë një maskë fytyre në publik ? 

 • E publikuar: Para 4 javëve
 • 27 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Pse Trump nuk vë një maskë fytyre në publik ? 
Mediumi amerikan ka një shpjegim interesant


  0 komente


  0/500