Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Publikohet hulumtimi për dhunën ndaj gazetarëve dhe tregimet e tyre nga redaksitë ku punojnë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Publikohet hulumtimi për dhunën ndaj gazetarëve dhe tregimet e tyre nga redaksitë ku punojnë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Publikohet hulumtimi për dhunën ndaj gazetarëve dhe tregimet e tyre nga redaksitë ku punojnë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 25 shikime
 • 25 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gazetarët e vendeve të rajonit ballafaqohen me presione dhe shkelje të të drejtave të tyre edhe brenda redaksive ku punojnë. Frika për të folur për vështirësitë në punën e tyre nuk mungon.

Kategoritë


0 komente