Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Punën me gylenistët në Kosovë e kryen shërbimet sekrete të Kosovës e Turqisë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Punën me gylenistët në Kosovë e kryen shërbimet sekrete të Kosovës e Turqisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Punën me gylenistët në Kosovë e kryen shërbimet sekrete të Kosovës e Turqisë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 319 shikime
 • 319 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Punën me gylenistët në Kosovë e kryen shërbimet sekrete të Kosovës e Turqisë

Kategoritë


0 komente