Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Punimet në rrugë, mërgimtarët dhe shirat, fajtorë për kolonat në rrugë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Punimet në rrugë, mërgimtarët dhe shirat, fajtorë për kolonat në rrugë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Punimet në rrugë, mërgimtarët dhe shirat, fajtorë për kolonat në rrugë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

I ka distancë vetëm 35 kilometra. Por për të shkuar nga Prishtina në Mitrovicë këto ditë bën më shumë se dy orë. E kolonat e gjata po shkaktojnë nervozizëm tek qytetarët.

Kategoritë


0 komente