Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Pushuesit në panikë, ja çka ndodhi tek ‘Mali i Robit’
Pushuesit në panikë, ja çka ndodhi tek ‘Mali i Robit’

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pushuesit në panikë, ja çka ndodhi tek ‘Mali i Robit’

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,890 shikime
 • 1,890 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja me çka u përballen pushuesit në plazh

Kategoritë


0 komente


0/500