Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Qeni i njësisë ‘K-9’ fluturon në ajër për ta kapur kriminelin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qeni i njësisë ‘K-9’ fluturon në ajër për ta kapur kriminelin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qeni i njësisë ‘K-9’ fluturon në ajër për ta kapur kriminelin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 871 shikime
 • 871 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Video që duhet ta shikoni patjetër

Kategoritë


0 komente