Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Qeveria e Kosovës dhe Shqipërisë nuk mbështesin hulumtimet shkencore
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qeveria e Kosovës dhe Shqipërisë nuk mbështesin hulumtimet shkencore

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qeveria e Kosovës dhe Shqipërisë nuk mbështesin hulumtimet shkencore

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 39 shikime
 • 39 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mungesa e përkrahjes institucionale nga Qeveria e Shqipërisë dhe ajo e Kosovës ka qenë tema kryesore që folësit kanë diskutuar në konferencën shkencore të studiuesve shqiptarë që është mbajtur sot në Prishtinë.

Kategoritë


0 komente