Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

QKUK: 740 mijë euro të kursyera nga funksionalizimi 24 orësh i kardiologjisë invazive
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
QKUK: 740 mijë euro të kursyera nga funksionalizimi 24 orësh i kardiologjisë invazive

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

QKUK: 740 mijë euro të kursyera nga funksionalizimi 24 orësh i kardiologjisë invazive

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 52 shikime
 • 52 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

QKUK: 740 mijë euro të kursyera nga funksionalizimi 24 orësh i kardiologjisë invazive

Kategoritë


0 komente