Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Qorolli: Gjykata Speciale ‘mollë sherri’ mes Kosovës e Perëndimit
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qorolli: Gjykata Speciale ‘mollë sherri’ mes Kosovës e Perëndimit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qorolli: Gjykata Speciale ‘mollë sherri’ mes Kosovës e Perëndimit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 91 shikime
 • 91 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qorolli: Gjykata Speciale ‘mollë sherri’ mes Kosovës e Perëndimit

Kategoritë


0 komente