Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Arbër Zeneli hedh hapat e parë prej lëndimit të rënd që e pësoi ndaj Malit të Zi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Arbër Zeneli hedh hapat e parë prej lëndimit të rënd që e pësoi ndaj Malit të Zi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Arbër Zeneli hedh hapat e parë prej lëndimit të rënd që e pësoi ndaj Malit të Zi

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 5,587 shikime
 • 5,587 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente